Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής – Τι δείχνει η τηλεόραση

Το ματς Λιθουανία – Ελλάδα για το Μουντομπάσκετ, οι κληρώσεις σε Europa και Conference League και το Κηφισιά – Ατρόμητος για τη Super League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:
00:00 Eurosport 1 Β’ Γύρος US Open

 

01:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φορταλέζα – Αμέρικα Μινέιρο Copa Sudamericana

01:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σάο Πάολο – Λίγκα ντε Κίτο Copa Sudamericana

01:45 Eurosport 1 Β’ Γύρος US Open

02:00 Eurosport 2 Β’ Γύρος US Open

03:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ολίμπια – Φλουμινένσε Copa Libertadores

04:00 Eurosport 2 Β’ Γύρος US Open

04:00 Eurosport 1 Β’ Γύρος US Open

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Καταλονία – 1ες Ελεύθερες Δοκιμές

10:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Καταλονία -1ες Ελεύθερες Δοκιμές

11:00 Novasports 5HD Σερβία – Ιταλία Μουντομπάσκετ

11:30 Novasports 4HD Γερμανία – Γεωργία Μουντομπάσκετ

11:40 Novasports Start, ΕΡΤ1 ΗΠΑ – Μαυροβούνιο Μουντομπάσκετ

11:40 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Καταλονία – 1ες Ελεύθερες Δοκιμές

12:45 Novasports 6HD Ισπανία – Λετονία Μουντομπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Europa League

14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Καταλονία – 2ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Καταλονία – 2ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:00 Novasports 5HD Δομινικανή Δημοκρατία – Πουέρτο Ρίκο Μουντομπάσκετ

15:10 Novasports 4HD Σλοβενία – Αυστραλία Μουντομπάσκετ

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Europa Conference League

15:40 ΕΡΤ1, Novasports Start Λιθουανία – Ελλάδα Μουντομπάσκετ

15:55 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Καταλονία – 2ες Ελεύθερες Δοκιμές

16:30 Novasports 6HD Καναδάς – Αυστραλία Μουντομπάσκετ

17:30 Eurosport 2 Γ’ Γύρος US Open

19:00 ΕΡΤ3 Πορτογαλία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα βόλεϊ Ανδρών

19:00 Eurosport 1 Γ’ Γύρος US Open

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σασουόλο – Ελλάς Βερόνα Serie A

19:30 Novasports 2HD Μπράουνσβαϊγκ – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

20:00 Eurosport 2 US Open

20:30 Novasports 1HD Κάδιθ – Βιγιαρεάλ LaLiga

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αλ Ίτιχαντ – Αλ Χιλάλ Roshn Saudi League

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κηφισιά – Ατρόμητος Super League

21:00 Eurosport 1 Γ’ Γύρος US Open

21:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Χάιντενχαϊμ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ρόμα – Μίλαν Serie A

21:45 Novasports 2HD Λέουβεν – Κόρτραϊκ Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 Novasports Premier League Λούτον – Γουέστ Χαμ Premier League

22:00 Novasports Prime Ναντ – Μαρσέιγ Ligue 1

22:15 COSMOTE SPORT 9 HD Βιζέλα – Ζιλ Βισέντε Liga Portugal

22:30 Novasports 4HD Αλμπαθέτε – Βαγιαδολίδ LaLiga

23:00 Eurosport 2 Γ’ Γύρος US Open

23:00 Novasports 1HD Αλμερία – Θέλτα LaLiga

Ακολουθήστε μας στο Facebook